АвторизаціяГоловна / Новости / Computer Logic Group
Оновлення програми Кошторис 8.1, редакція від 20.06.2024
-

Додано можливість розрахунку укрупнених показників вартості (УПВ) за розділами та позиціями локального кошторису. Доступні нові форми для друку, зокрема «Структура УПВ до договірної ціни та акту виконаних робіт» тощо.

-

Шановні користувачі!

Програмне забезпечення "Будівельні Технології: Кошторис 8.1" отримало чергове оновлення, що включає низку важливих нових функцій та вдосконалень. Ознайомтеся з основними нововведеннями:

1. Розрахунок УПВ за розділами:

  • Додано можливість розрахунку укрупнених показників вартості (УПВ) за розділами та позиціями локального кошторису.

2. Друк документів:

  • Доступні нові форми для друку, зокрема «Структура УПВ до договірної ціни та акту виконаних робіт» тощо.
  • Додано можливість друку шифру устаткування в полі «кодовий номер» та опцію «Друкувати підписи» для всіх документів у режимі пакетного друку.
  • Реалізовано фільтр по назві документа для зручності вибору потрібних документів.

3. Поліпшення роботи з договірними цінами та актами приймання:

  • При формуванні додаткової угоди по залишках зберігаються формули обсягів робіт, коментарі та текстові позиції у локальних кошторисах.
  • Покращено алгоритм формування залишків, що дозволяє автоматично перераховувати залишки обсягів робіт по всіх наступних актах в режимі розрахунку кошторисів за УПВ.

4. Інтеграція з сервісом CheckPrice:

  • Реалізовано завантаження цін матеріальних ресурсів з файлу MS Excel, сформованого на сервісі моніторингу цін CheckPrice.

5. Нова норма тривалості робочого часу та ціни на будівельні матеріали:

  • Встановлено нову середньомісячну норму тривалості робочого часу при 40-годинному робочому тижні — 172,33 людино-години на місяць.
  • Додані поточні ціни на будівельні матеріали та обладнання станом на 1-й квартал 2024 року та усереднені ціни на експлуатацію дорожніх машин на травень 2024 року.

6. Модуль "Використання вільних залишків":

  • На замовлення групи компаній «ДТЕК МЕРЕЖІ» реалізовано модуль для автоматизації обліку бронювання та використання вільних залишків ТМЦ.

Завантажити оновлення програми «Будівельні Технології: Кошторис 8»

Детальніше ознайомитися з інструкціями та повним переліком змін можна на офіційному сайті або у програмі "Будівельні Технології: Кошторис 8.1" >>>

Це оновлення покликане підвищити ефективність та зручність використання нашого програмного забезпечення для всіх користувачів.

Команда Кошторис 8 бажає Вам приємної та продуктивної роботи!Версия для печатиВерсия для печати | 16.06.2024, 08:28:00


Новини
Поточні ціни на 2-й квартал 2024 року
Оновлення кошторисної нормативної бази для програми Кошторис 8
 
Оновлення документiв ІДС БУДСТАНДАРТ. Версія бази 274 від 04.07.2024
До нормативної бази додано 246 нових документів, актуалізовано тексти 15 документів.
 
Оновлення програми Кошторис 8.1, редакція від 10.07.2024
Ми раді повідомити про нове оновлення нашого програмного забезпечення, яке тепер ще більше спрощує розрахунок та перевірку кошторисної документації. Основні нововведення включають:
 
 
Дистанційні курси кошторисників у серпні-вересні 2024 року
Дистанційні курси для всіх, хто мріє про успішну кар'єру кошторисника! Оберіть наші курси та отримайте всебічні знання і практичні навички, необхідні для професійного зростання. Старт з...