АвторизаціяГоловна / Новости / Computer Logic Group
Розрахунок кошторисів за УПВ з використанням класифікаторів у програмі Кошторис 8
-

Лекція спрямована на покращення навичок роботи з класифікаторами, що допоможе більш ефективно складати кошторисну документацію згідно з міжнародними стандартами.

-

Шановні користувачі!

Пропонуємо нове відео, спрямоване на покращення навичок роботи з класифікаторами, що допоможе більш ефективно складати кошторисну документацію згідно з міжнародними стандартами. У цій лекції ми детально розглянемо роботу з класифікаторами у програмі Кошторис 8, зокрема міжнародною системою вимірювання CESMM-4. Лекція охоплює:

У цьому відео ми розглядаємо:

  • Налаштування класифікаторів: Як знайти та активувати класифікатори у програмі.
  • Огляд класифікаторів CESMM-4: Розбір структури та класів класифікаторів, включаючи клас Н, Е (земляні роботи), та U (цегляна кладка).
  • Робота з проектами: Призначення класифікаторів на конкретні роботи у кошторисах. Розгляд прикладів з заводом з виготовлення залізобетонних конструкцій.
  • Створення та використання користувацьких класифікаторів: Як створити власний класифікатор для специфічних робіт, які не передбачені CESMM-4.
  • Розрахунок за УПВ (укрупненим показником вартості): Як налаштувати та використовувати класифікатори для розрахунку кошторисів за УПВ.
  • Практичні поради: Корисні поради щодо роботи з класифікаторами, їх призначення на розцінки та управління обсягами робіт у проекті.

18 червня 2024 року

Доповідач: Чеканова Людмила СергіївнаВерсия для печатиВерсия для печати | 20.06.2024, 16:33:00


Новини
Поточні ціни на 2-й квартал 2024 року
Оновлення кошторисної нормативної бази для програми Кошторис 8
 
Оновлення документiв ІДС БУДСТАНДАРТ. Версія бази 274 від 04.07.2024
До нормативної бази додано 246 нових документів, актуалізовано тексти 15 документів.
 
Оновлення програми Кошторис 8.1, редакція від 10.07.2024
Ми раді повідомити про нове оновлення нашого програмного забезпечення, яке тепер ще більше спрощує розрахунок та перевірку кошторисної документації. Основні нововведення включають:
 
 
Дистанційні курси кошторисників у серпні-вересні 2024 року
Дистанційні курси для всіх, хто мріє про успішну кар'єру кошторисника! Оберіть наші курси та отримайте всебічні знання і практичні навички, необхідні для професійного зростання. Старт з...