+38 (057) 341-80-80
оffісе@cl.com.ua

Будівельні Технології — КОШТОРИС ПВР

Професійний програмний продукт, призначений для автоматизації розрахунку та перевірки кошторисної вартості проєктних, науково-проєктних та вишукувальних робіт відповідно до вимог Кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості проєктних, науково-проєктних, вишукувальних робіт та експертизи проєктної документації на будівництво».

Програма рекомендована Мінрегіоном України
Лист Мінбуду України № 10/10-1188 від 14.11.06 року

Будівельні Технології — КОШТОРИС ПВР

Кошторис ПВР Онлайн

Спробуй БЕЗКОШТОВНО на 10 днів

Визначення ПВР шляхом застосування відсоткових показників

КОШТОРИС ПВР допоможе визначити вартість проєктних робіт шляхом застосування процентних показників проєктних робіт до розрахункової бази для об'єктів виробничого, невиробничого призначення, лінійних об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури та об'єктів телекомунікації відповідно до положень розділу 2 та додатка 1 Настанови.

Визначення ПВР із застосуванням збірників цін

Програма легко розрахує вартість проєктних, науково-проєктних та вишукувальних робіт за збірниками цін на проєктні, науково-проєктні та вишукувальні роботи для будівництва та капітального ремонту будівель та споруд відповідно до розділу 3 та додатка 7 Настанови.

Визначення вартості конструкторських робіт

Дізнайтеся точну вартість розробки конструкторської документації для виготовлення нестандартизованого обладнання (Форма 2-П) за цінниками на розробку проєктними організаціями. Наша програма допомагає швидко й точно оцінити обсяг та вартість робіт, необхідних для створення унікальних технічних рішень.

Калькуляційний метод

Розраховуйте вартість проєктних, науково-проєктних та вишукувальних робіт за допомогою калькуляційного методу на підставі трудовитрат - розділ 4 та додаток 7 Настанови! КОШТОРИС ПВР дозволяє точно визначити обсяг та ціну ваших робіт.

За відомчими збірниками цін

Отримайте точну оцінку вартості проєктно-вишукувальних робіт на основі відомчих збірників цін - таблиця 4 Додатка 7 Настанови. Програма забезпечить максимально достовірні результати для вашого проєкту.

За нормативами витрат труда

Розраховуйте вартість робіт на основі актуальних нормативів витрат труда! Програма враховує стандарти, зокрема ДСТУ Б Д.1.2-1:2013, ДСТУ Б Д.1.2-3:2016, СОУ Д.1.2-02495431-001:2008, СОУ 42.1-37641918-097:2017 та інші, що дозволяє отримати об’єктивну та точну оцінку вартості робіт.

Договірний коефіцієнт

Розрахунок договірного коефіцієнта зміни вартості проєктних, науково-проєктних та вишукувальних робіт на підставі структури витрат проєктної організації або за перерахунком усереднених показників вартості людино-дня.

Визначення класу наслідків об'єктів

Дізнайтеся клас наслідків вашого об'єкта будівництва відповідно до стандарту ДСТУ 8855:2019. Наша програма допоможе швидко та точно визначити категорію безпеки та рівень відповідальності вашого проєкту.

Розрахунок вартості експертизи

Розрахунок вартості експертизи проєктної документації на будівництво на підставі розділу 7 та додатка 6 Настанови.

Договірна ціна та акти виконаних робіт

Формуйте та друкуйте договірну ціну та акти виконаних робіт на проєктні, науково-проєктні та вишукувальні роботи згідно з Додатками 8 і 9 Настанови просто й швидко!

Форма № 1-П

КОШТОРИС ПВР допоможе оформити зведений кошторис для проєктних, науково-проєктних та вишукувальних робіт відповідно до Додатка 3 Настанови — точно та професійно!

Форма № 2-П та № 3-П

І звісно, ви зможете легко надрукувати форми кошторису на проєктні, науково-проєктні та вишукувальні роботи (Форма № 2-П) або кошторис на виконання робіт (Форма № 3-П) відповідно до Додатків 3, 4, 5 Настанови.

При складанні кошторисів на проєктні, науково-проєктні та вишукувальні роботи виникає необхідність використовувати різні коефіцієнти та поправки, передбачені технічними частинами. Програма дозволить Вам виконувати цю рутинну і кропітку роботу якнайшвидше і витонченіше, оскільки автоматично формує список поправок, що застосовуються для заданої розцінки. Функція створення користувацьких коефіцієнтів дозволить створювати та застосовувати до норм різні поправки, в т.ч. не передбачені технічними частинами.

У програмі реалізовано унікальну систему автоматичного визначення необхідності включення (вимкнення) інтерполяції та екстраполяції (розрахунок необхідного значення обчисленням лінійної функції) залежно від встановленого значення основного показника.

Корисні відео Кошторис ПВР

Навчайтесь та досягайте успіху...

Швидкий старт в програмі КОШТОРИС ПВР

12 вересня 2023 року

У цьому відео ми без зайвих слів покажемо:

  • як створити новий проєкт та налаштувати необхідні параметри;
  • як додати до проєкту локальні кошториси на проєктні або вишукувальні роботи за формою №2-П або №3-П від трудовитрат;
  • як переглянути результати у зведеному кошторисі за формою №1-П.

Кошторисна нормативна база програми КОШТОРИС ПВР

12 вересня 2023 року

У відео демонструються основні моменти роботи з кошторисно-нормативною базою у програмі:

  • як знайти необхідний збірник, главу або таблицю та швидко перейти до неї;
  • як скористатися пошуком, щоб знайти необхідну розцінку;
  • як зберегти розцінки, які нам найчастіше потрібні у роботі, у розділ «Вибрані»;
  • як відкрити "Технічні частини" до збірників.

Як розрахувати вартість проєктних робіт від вартості будівельних робі

22 вересня 2023 року

Розглядаємо формування кошторисів для визначення вартості проєктних робіт від вартості будівельних робіт у програмі «Будівельні Технології – КОШТОРИС ПВР».

Ви побачите, як сформувати кошторис з розрахунковою базою за укрупненими усередненими показниками вартості будівництва житла (опосередкована вартість) – як обрати вартість, внести загальну площу будинку, обрати клас наслідків об’єкта та встановити стадійність проєктування.

Також ми розглядаємо формування кошторису з розрахунковою базою за підсумком глав 1-9 Зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва для виробничого об’єкта – як внести вихідні дані, обрати клас наслідків та стадійність; як застосовувати коефіцієнт на реконструкцію до кошторису.

Ви подивитесь, як розрахувати коефіцієнт зміни вартості проєктних робіт до кошторису від вартості БМР згідно з п.2.9 КНУ «Настанова з визначення вартості проєктних, науково-проєктних, вишукувальних робіт та експертизи проєктної документації на будівництво».

Друк кошторису на проєктні роботи від вартості БМР виконується за формою №2-П (додаток 4 до КНУ «Настанова з визначення вартості ПВР»).


Розрахунок вартості проєктних робіт з використанням Збірника цін на проєктні роботи для будівництва

22 вересня 2023 року

Розглянемо методику розрахунку вартості проєктних робіт з використанням «Збірника цін на проєктні роботи для будівництва», реалізовану у програмі «Будівельні Технології – КОШТОРИС ПВР».

Ви побачите: як додати кошторис до проєкту (задати номер, внести найменування, обрати стадію проєктування); як вибрати в базі необхідні розцінки та додати їх у кошторис; як внести основні показники для кожної розцінки; як застосувати коефіцієнти, котрі враховують особливості проєктування; як можна скоригувати види проєктних робіт для певної розцінки у разі виконання неповного обсягу робіт.

Друк кошторису на проєктні роботи за Збірником цін виконується за формою №2-П (додаток 4 до КНУ «Настанова з визначення вартості ПВР»). У вікні попереднього перегляду можна виконати налаштування – включити певні опції для відображення у друкованій формі кошторису бажаних елементів.


Розрахунок кошторисів на вишукувальні роботи за збірником цін

19 жовтня 2023 року

Для розрахунків вартості вишукувальних робіт зазвичай використовується методика розрахунку з використанням «Збірника цін на вишукувальні роботи для капітального будівництва». Ми розглянемо у цьому відео, як розрахувати вартість вишукувальних робіт з використанням «Збірника цін на вишукувальні роботи для капітального будівництва» в програмі Будівельні Технології - Кошторис ПВР.

Ви побачите: як додати кошторис на певний вид вишукувань до проєкту (задаємо номер, вносимо найменування) – кошторис на вишукування створюється відразу з розділами за видами вишукувальних робіт (польові, лабораторні, камеральні); як вибрати в базі необхідні розцінки та додати їх у кошторис; як внести обсяги робіт для кожної розцінки; як застосувати коефіцієнти, котрі враховують особливості виконання вишукувальних робіт; як додати необхідні додаткові витрати за підсумком кошторису.

Друк кошторису на вишукувальні роботи за Збірником цін виконується за формою №2-П (додаток 4 до КНУ «Настанова з визначення вартості ПВР»).


Розрахунок кошторису на проєктні та вишукувальні роботи від трудовитрат

19 жовтня 2023 року

Що робити, коли ми не можемо розрахувати вартість проєктних робіт від вартості БМР та/або вишукувальних робіт з використанням Збірників цін? Розглянемо у відео розрахунок від трудовитрат та формування кошторисів.

Ви побачите: як додати кошторис за формою №3-П, вибрати вид робіт (проєктні, проєктно-планувальні, вишукувальні тощо) та тип розрахунку – за фактичними даними проєктно-вишукувальної організації (за заробітною платою) або за усередненим (основним) показником вартості; як додавати розцінки у кошторис та обирати групу виконавців; як вносити трудовитрати – кількість людино-днів для кожного виконавця; як (за необхідності) змінювати кількість виконавців; як додавати статті витрат для розрахунку за фактичними даними проєктно-вишукувальної організації.

Друк кошторису від трудовитрат виконується за формою №3-П (додаток 5 до КНУ «Настанова з визначення вартості ПВР»).


Формування договірної ціни з коефіцієнтами зміни вартості

6 листопада 2024 року

З версії 5.6.6 від 25.10.2024 р. у ПК «Будівельні Технології - Кошторис» ПВР працює два алгоритми формування Договірної ціни з коефіцієнтами зміни вартості проєктно-вишукувальних робіт.

Перший - це розрахунок коефіцієнтів за структурою по статтях витрат, в якому можна врахувати не тільки зміну рівня заробітної плати, а також і зміну інших статей витрат у разі наявності обґрунтовуючих розрахунків.

Другий - це новий додатковий алгоритм формування договірної ціни з коефіцієнтами зміни вартості робіт, що розраховуються від перерахунку усереднених показників вартості людино-дня на проєктні, проєктно-планувальні, вишукувальні (польові), вишукувальні (камеральні) та геодезичні роботи.

Також залишилась можливість для кожного виду робіт під час використання будь-якого алгоритму встановлювати значення коефіцієнтів вручну.