+38 (057) 341-80-80
оffісе@cl.com.ua

Навчальні відео для КОШТОРИС ПВР

На цій сторінці зібрано відео, які допоможуть вам швидко опанувати програму КОШТОРИС ПВР та розпочати складати кошториси вже за 5 хвилин. Кожне відео містить практичні приклади та цінні поради для ефективної роботи.

Навчайтесь, розвивайтесь та досягайте успіху!

Швидкий старт в програмі КОШТОРИС ПВР

12 вересня 2023 року

У цьому відео ми без зайвих слів покажемо:

  • як створити новий проєкт та налаштувати необхідні параметри;
  • як додати до проєкту локальні кошториси на проєктні або вишукувальні роботи за формою №2-П або №3-П від трудовитрат;
  • як переглянути результати у зведеному кошторисі за формою №1-П.

Кошторисна нормативна база програми КОШТОРИС ПВР

12 вересня 2023 року

У відео демонструються основні моменти роботи з кошторисно-нормативною базою у програмі:

  • як знайти необхідний збірник, главу або таблицю та швидко перейти до неї;
  • як скористатися пошуком, щоб знайти необхідну розцінку;
  • як зберегти розцінки, які нам найчастіше потрібні у роботі, у розділ «Вибрані»;
  • як відкрити "Технічні частини" до збірників.

Як розрахувати вартість проєктних робіт від вартості будівельних робі

22 вересня 2023 року

Розглядаємо формування кошторисів для визначення вартості проєктних робіт від вартості будівельних робіт у програмі «Будівельні Технології – КОШТОРИС ПВР».

Ви побачите, як сформувати кошторис з розрахунковою базою за укрупненими усередненими показниками вартості будівництва житла (опосередкована вартість) – як обрати вартість, внести загальну площу будинку, обрати клас наслідків об’єкта та встановити стадійність проєктування.

Також ми розглядаємо формування кошторису з розрахунковою базою за підсумком глав 1-9 Зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва для виробничого об’єкта – як внести вихідні дані, обрати клас наслідків та стадійність; як застосовувати коефіцієнт на реконструкцію до кошторису.

Ви подивитесь, як розрахувати коефіцієнт зміни вартості проєктних робіт до кошторису від вартості БМР згідно з п.2.9 КНУ «Настанова з визначення вартості проєктних, науково-проєктних, вишукувальних робіт та експертизи проєктної документації на будівництво».

Друк кошторису на проєктні роботи від вартості БМР виконується за формою №2-П (додаток 4 до КНУ «Настанова з визначення вартості ПВР»).


Розрахунок вартості проєктних робіт з використанням Збірника цін на проєктні роботи для будівництва

22 вересня 2023 року

Розглянемо методику розрахунку вартості проєктних робіт з використанням «Збірника цін на проєктні роботи для будівництва», реалізовану у програмі «Будівельні Технології – КОШТОРИС ПВР».

Ви побачите: як додати кошторис до проєкту (задати номер, внести найменування, обрати стадію проєктування); як вибрати в базі необхідні розцінки та додати їх у кошторис; як внести основні показники для кожної розцінки; як застосувати коефіцієнти, котрі враховують особливості проєктування; як можна скоригувати види проєктних робіт для певної розцінки у разі виконання неповного обсягу робіт.

Друк кошторису на проєктні роботи за Збірником цін виконується за формою №2-П (додаток 4 до КНУ «Настанова з визначення вартості ПВР»). У вікні попереднього перегляду можна виконати налаштування – включити певні опції для відображення у друкованій формі кошторису бажаних елементів.


Розрахунок кошторисів на вишукувальні роботи за збірником цін

19 жовтня 2023 року

Для розрахунків вартості вишукувальних робіт зазвичай використовується методика розрахунку з використанням «Збірника цін на вишукувальні роботи для капітального будівництва». Ми розглянемо у цьому відео, як розрахувати вартість вишукувальних робіт з використанням «Збірника цін на вишукувальні роботи для капітального будівництва» в програмі Будівельні Технології - КОШТОРИС ПВР.

Ви побачите: як додати кошторис на певний вид вишукувань до проєкту (задаємо номер, вносимо найменування) – кошторис на вишукування створюється відразу з розділами за видами вишукувальних робіт (польові, лабораторні, камеральні); як вибрати в базі необхідні розцінки та додати їх у кошторис; як внести обсяги робіт для кожної розцінки; як застосувати коефіцієнти, котрі враховують особливості виконання вишукувальних робіт; як додати необхідні додаткові витрати за підсумком кошторису.

Друк кошторису на вишукувальні роботи за Збірником цін виконується за формою №2-П (додаток 4 до КНУ «Настанова з визначення вартості ПВР»).


Розрахунок кошторису на проєктні та вишукувальні роботи від трудовитрат

19 жовтня 2023 року

Що робити, коли ми не можемо розрахувати вартість проєктних робіт від вартості БМР та/або вишукувальних робіт з використанням Збірників цін? Розглянемо у відео розрахунок від трудовитрат та формування кошторисів.

Ви побачите: як додати кошторис за формою №3-П, вибрати вид робіт (проєктні, проєктно-планувальні, вишукувальні тощо) та тип розрахунку – за фактичними даними проєктно-вишукувальної організації (за заробітною платою) або за усередненим (основним) показником вартості; як додавати розцінки у кошторис та обирати групу виконавців; як вносити трудовитрати – кількість людино-днів для кожного виконавця; як (за необхідності) змінювати кількість виконавців; як додавати статті витрат для розрахунку за фактичними даними проєктно-вишукувальної організації.

Друк кошторису від трудовитрат виконується за формою №3-П (додаток 5 до КНУ «Настанова з визначення вартості ПВР»).


Формування договірної ціни з коефіцієнтами зміни вартості

6 листопада 2024 року

З версії 5.6.6 від 25.10.2024 р. у ПК «Будівельні Технології - Кошторис» ПВР працює два алгоритми формування Договірної ціни з коефіцієнтами зміни вартості проєктно-вишукувальних робіт.

Перший - це розрахунок коефіцієнтів за структурою по статтях витрат, в якому можна врахувати не тільки зміну рівня заробітної плати, а також і зміну інших статей витрат у разі наявності обґрунтовуючих розрахунків.

Другий - це новий додатковий алгоритм формування договірної ціни з коефіцієнтами зміни вартості робіт, що розраховуються від перерахунку усереднених показників вартості людино-дня на проєктні, проєктно-планувальні, вишукувальні (польові), вишукувальні (камеральні) та геодезичні роботи.

Також залишилась можливість для кожного виду робіт під час використання будь-якого алгоритму встановлювати значення коефіцієнтів вручну.